חיות מחמד

חיות המחמד הן חלק מהמשפחה שלנו וזוכות לטיפול אוהב ומסור. כלבים, חתולים וחיות מחמד נוספות חשופות למגוון מחלות וסכנות בריאותיות, בין היתר כאלו הנגרמות על-ידי טפילים כגון פרעושים, קרציות ותולעי מעיים. טפילים אלו פוגעים בבריאות חיות המחמד ובאיכות החיים שלהן ועשויים להעביר מחלות לחיית המחמד ולבני הבית.

לידור אלמנטס מייצגת בישראל את חברת אלנקו (Elanco), מהמובילות בעולם בתחום בריאות בעלי החיים אשר כוללת בתוכה את חברת באייר לשעבר (Bayer Animal Health). מטרת חברת אלנקו היא לשפר את בריאות בעלי החיים תוך כדי אספקת הכלים הדרושים לשמירה על בריאותם לבעליהם ולוטרינרים. מוצרי החברה נבדקו ואושרו על-ידי הרשויות על פי סטנדרטים מחמירים ומיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות.

בין המוצרים אותם אנו מציעים ניתן למצוא תכשירים להגנה מפני טפילים כגון קרציות, פרעושים, יתושים וזבובים (למשל זבוב החול, מעביר מחלת הלישמניה) ותרופות לטיפול במצבים שונים כגון הדבקה בתולעי מעיים, בעיות עור ועוד.

אנו מספקים את מוצרינו באמצעות חברת וטמרקט (Vetmarket) המציעה מגוון רחב של מוצרי בריאות בעלי חיים לוטרינרים וחנויות מחמד, זאת תוך מתן תמיכה מקצועית מלאה. לרכישה, אנא פנו למרפאה הוטרינרית או חנות חיות המחמד הקרובה אליכם.

אלנקו והלוגו האלכסוני הינם שמות רשומים של אלנקו או שלוחותיו. באייר והלוגו המוצלב של באייר הם שמות רשומים של באייר.©2021  אלנקו ושלוחותיו PM-IL-21-0016

  • בואו ניצור משהו יחד. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

   • נשמח לסייע. כתבו לנו מהו המוצר, הכמות ומועד האספקה בו אתם מעוניינים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

    • ספקינו ואנחנו כאן לשירותכם, נעשה את כל המאמצים לעזור. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

     • Good Elements Create Excellent Partnerships - השאירו פרטים ונשמח לשוחח:

      • צוות האגרונומים שלנו פרוס ברחבי הארץ וישמח לסייע. בנוסף, ניתן לנסות לזהות פגעים או מזיקים באמצעות מדריך מוצרי הגנת הצומח שלנו, או שלחו לנו תמונה של הפגע/מזיק ונחזור אליכם עם פתרון בהקדם:

       • כתבו לנו לגבי שאלות או בקשות אחרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

       מוצרים נבחרים

       Loading...
       סגור