חזון וערכים

מחשבה גמישה

מחשבה גמישה

לא מקובעים, מתקדמים ומחפשים את הפתרון היצירתי. פתוחים לדעות, למחשבות, לרעיונות, לא שופטים או פוסלים על הסף. רואים את הדברים תמיד בכמה זוויות במקביל, יודעים לשנות ולאמץ כיוון חשיבה חדש.

עשייה יסודית

עשייה יסודית

מהפרטים הכי קטנים ועד לתוכניות אסטרטגיות, מראשון העובדים ועד המנכ"ל, בכל מקום שבו הקבוצה פועלת היא עושה את העבודה השלמה והיסודית ביותר. תקנות ותקנים הם עבורנו מנוף ולא מכשול. אנחנו מציבים את הסטנדרטים ועובדים בצורה שיטתית ומתודית שמייצרת מצוינות.

מחויבות מלאה

מחויבות מלאה

אנחנו מסורים ללקוחות שלנו, נותנים מענה מלא ומקיף ורואים את עצמנו כשותפים להצלחתם. אנחנו מחויבים, אף פעם לא נוטשים או מוותרים, ותמיד נוסכים בלקוחות שלנו ביטחון ויציבות בסביבה מלאה באי-ודאות.

תמיד אנושי

תמיד אנושי

משקיעים ומעמיקים באנשים ובקשרים - מבססים מערכות יחסים. תרבות ארגונית של אנושיות ושירותיות, רואים אנשים כאנשים, בלי הבדל בין דת, גזע ומין, בין עובדים, לקוחות, ספקים ואפילו מתחרים. נעימי הליכות, אנשי שיח - מתנהלים בכנות ובשקיפות.

פשוט להרכיב

פשוט להרכיב

בעולם מורכב אנחנו מספקים פשטות. בימינו, היכולת להשיג את המידע הנחוץ, לנתחו, לקבל החלטה ולבצעה בקלות ובמהירות היא יתרון תחרותי משמעותי. אנחנו יודעים לתרגם את המורכבות, לחלץ מתוכה את הרלוונטי ללקוח ולהגיע אליו עם הפתרון. העבודה איתנו מאפשרת ללקוח להתמצא, לבחור, ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

ערכים אלו עומדים בהלימה לא רק עם החשיבה הארגוני של החברה, אלא גם עם מגוון המוצרים והידע שאנו מציעים אשר מקדמים את אורח החיים בעולם המודרני ותורמים להתפתחות החברה בה אנו חיים.
קבוצת לידור פועלת על-פי עקרונות אלו ותורמת רבות לקהילה כחלק מהאחריות התאגידית שלה, כולל תמיכה ארוכת שנים בעמותת AT ותרומות נוספות לגופים התומכים בילדים בסיכון וארגונים המסייעים לבעלי חיים.

אנו שואפים להמשיך להיות שותף מוביל ומשמעותי בתעשייה הישראלית, תוך כדי תרומה לקיימות
של הסביבה והקהילה בה אנו פועלים.

Values Liddor Group
סגור