מזון, משקאות ויין

הצורך באספקת מזון לאוכלוסיית העולם הגדלה הביא להתפתחותה של תעשייה אדירה אשר נדרשת לתהליכי ייצור יעילים ותוצרים מזינים ובטוחים. עם השנים, תעשיית המזון, המשקאות והיין השקיעה רבות גם בשיפור הטעם, הנראות והאיכות של תוצריה, הן כדי לענות על העדפות הצרכן והן כדי לשפר את בריאותו. חומרי הגלם לתעשיית המזון והמשקאות מאפשרים ליצרני המזון לחדש ולשדרג את המוצרים אותם אנו צורכים יום יום.

הייצור בתעשייה מתבסס על חומרי מזון טבעיים ותוספים המקנים תכונות שונות לתוצר הסופי או תהליך הכנתו, למשל, פתרונות טעם ומרקם (כמו חומרי טעם וריח וסיבים תזונתיים), רכיבים פונקציונאלים (כמו ויטמינים ומשמרים) וצבעים.

לידור אלמנטס מייצגת מספר חברות בינלאומיות מובילות המציעות חומרי גלם לתעשיית המזון והמשקאות, ביניהן דיאנה (Diana Food), לנקסס (LANXESS), וגרינפילד (Greenfield Natural Ingredients). בסיוע חברות אלו, אנו מציעים מגוון פתרונות ליצרני המזון, המשקאות והיין הישראלים, החל מסיוע טכנולוגי בפיתוח המוצר ועד ייעוץ בהיבטי כשרות, רגולציה, שיווק ונראות המוצר.

אנו ממנפים את הידע והניסיון של ספקינו ושלנו כדי לתמוך את לקוחותינו לאורך כל תהליך פיתוח וייצור המוצר. צרו קשר ונשמח לייעץ ולהתאים עבורכם את החומר או המוצר הנכון.

  • בואו ניצור משהו יחד. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

   • נשמח לסייע. כתבו לנו מהו המוצר, הכמות ומועד האספקה בו אתם מעוניינים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

    • ספקינו ואנחנו כאן לשירותכם, נעשה את כל המאמצים לעזור. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

     • Good Elements Create Excellent Partnerships - השאירו פרטים ונשמח לשוחח:

      • כתבו לנו לגבי שאלות או בקשות אחרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

      מוצרים נבחרים

      Loading...
      סגור