חיות משק

על כולנו לשאוף לכך שחיות המשק יקבלו את הטיפול הטוב ביותר. בריאות ורווחת חיות המשק תלויה בין היתר בתזונה נכונה ושימוש בתכשירים איכותיים שיגנו עליהם מסכנות בריאותיות.

לידור אלמנטס מייצגת בישראל את חברת אלנקו (Elanco), מהמובילות בעולם בתחום בריאות בעלי החיים אשר כוללת בתוכה את חברת באייר לשעבר (Bayer Animal Health). מטרת חברת אלנקו היא לשפר את בריאות בעלי החיים תוך כדי אספקת הכלים הדרושים לשמירה על בריאותם לבעליהם ולוטרינרים. מוצרי החברה נבדקו ואושרו על-ידי הרשויות על פי סטנדרטים מחמירים ומיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות.

בין המוצרים אותם אנו מציעים ניתן למצוא תכשירים להגנה מפני טפילים כגון תכשיר הצ'קמייט (™Checkmite) לטיפול בכוורות דבורים נגד אקרית הוורואה (Varroa) ותרופות וטרינריות כגון בייטריל (™Baytril), אנטיביוטיקה לטיפול בעגלים.

אנו מספקים את מוצרינו באמצעות חברת וטמרקט (Vetmarket) המציעה מגוון רחב של מוצרים עבור חיות המשק למגדלים ולוטרינרים, זאת תוך מתן תמיכה מקצועית מלאה.

בנוסף, אנו מספקים רכיבים תזונתיים למזון לבעלי חיים (animal feed ingredients) אשר בשימוש מכוני תערובת המספקים תערובות מזון עבור פרות, סוסים, חזירים, עופות ודגים. אנו מייצגים את חברת גפרו (GEPRO) הגרמנית אשר מפתחת ומייצרת סוגים שונים של קמחים. קמחים אלו עשירים בחלבון ומינרלים ומשפרים את הערכים התזונתיים הניתנים לבעלי החיים.

פנו אלינו לייעוץ לגבי רכיבי מזון לבעלי חיים המתאימים למוצריכם.

צ'קמייט, בייטריל, אלנקו והלוגו האלכסוני הינם שמות רשומים של אלנקו או שלוחותיו. באייר והלוגו המוצלב של באייר הם שמות רשומים של באייר.©2021  אלנקו ושלוחותיו PM-IL-21-0016

  • בואו ניצור משהו יחד. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

   • נשמח לסייע. כתבו לנו מהו המוצר, הכמות ומועד האספקה בו אתם מעוניינים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

    • ספקינו ואנחנו כאן לשירותכם, נעשה את כל המאמצים לעזור. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

     • Good Elements Create Excellent Partnerships - השאירו פרטים ונשמח לשוחח:

      • צוות האגרונומים שלנו פרוס ברחבי הארץ וישמח לסייע. בנוסף, ניתן לנסות לזהות פגעים או מזיקים באמצעות מדריך מוצרי הגנת הצומח שלנו, או שלחו לנו תמונה של הפגע/מזיק ונחזור אליכם עם פתרון בהקדם:

       • כתבו לנו לגבי שאלות או בקשות אחרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

       סגור