בנייה ותשתיות

תעשיית חומרי הגלם לבנייה מבוססת על חברות העוסקות בכרייה, חציבה ועיבוד של חומרי גלם המשמשים לבנייה כבדה. בעוד חומרי הבנייה העיקריים הם מלט, חול וחצץ, חימר, בטון ושיש, ישנו מגוון רחב של חומרים מיוחדים כמו סיליקונים ופגמנטים אותם ניתן לשלב בבנייה כדי להקנות תכונות משופרות וצבע.

שוק הבנייה בארץ משלב ייצור מקומי עם ייבוא של חומרי גלם מחו"ל לתוצרים שונים, כגון בטון, מלט, דבקים, איטום ועוד. השוק מאופיין בחדשנות ובשאיפה של היצרנים לפיתוח מוצרים ירוקים ובעלי ערך גבוה יותר ללקוחות הסופיים, דבר אשר מסייע להם להתמודד עם התחרות הגבוהה בשוק. החל מפיגמנטים לצביעה של בטון ועד תוסף פולימרי ליצור מלט באיכות הגבוהה ביותר.

חברת לידור אלמנטס מייבאת את פתרונות האיטום של חברות סינטומר (Synthomer) ומומנטיב (Momentive), צבענים (פיגמטים) של חברת לנקסס (LANXESS) ושרפים על בסיס מים או ממסים של חברת אומנובה (OMNOVA). בנוסף, אנו מציעים תוספים פולימרים, תוספים אנטי בקטריליים (biocides), מסמיכים (thickeners) ועוד פתרונות רבים לחברות הבנייה בישראל.

אנשינו מעניקים ייעוץ ותמיכה לגבי חומרים, מוצרים וטכנולוגיות. מחפשים חומר או מוצר כלשהו? אנחנו כאן כדי לעזור, צרו קשר ונדאג לסייע.

  • בואו ניצור משהו יחד. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

   • נשמח לסייע. כתבו לנו מהו המוצר, הכמות ומועד האספקה בו אתם מעוניינים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

    • ספקינו ואנחנו כאן לשירותכם, נעשה את כל המאמצים לעזור. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

     • Good Elements Create Excellent Partnerships - השאירו פרטים ונשמח לשוחח:

      • כתבו לנו לגבי שאלות או בקשות אחרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

      מוצרים נבחרים

      Loading...
      סגור