אנרגיה

מהפכת האנרגיה נמצאת בעיצומה ברחבי העולם ומונעת מצד אחד על-ידי חדשנות ויזמות ומצד שני מהבשלה של טכנולוגיות וחומרי ייצור מתקדמים. אנרגיה ירוקה ומתחדשת חשובה מאין כמוה ליצירת עולם בר-קיימא, אך כדי להגיע ליעילות אנרגטית גבוהה ויכולת אגירת אנרגיה מספקת נדרשים חומרי גלם מיוחדים לייצור הרכיבים המתקדמים שבשימוש בתעשייה זו. בין אם מדובר על ייצור אנרגיה חשמלית באמצעות המרת אור השמש על-ידי פאנלים סולריים (photo-voltaic) ובין אם בהמרת אנרגיה קינטית על-ידי טורבינות רוח, חומרי הגלם הבאים לידי שימוש חייבים להיות בעלי תכונות מכאניות גבוהות במיוחד ועמידות בתנאים סביבתיים קיצוניים לאורך שנים רבות.

לידור אלמנטס ושותפותיה רואות בתחומי האנרגיה הירוקה והקיימות כקריטיים לעתיד האנושות, ומתוקף חשיבותם שמות דגש על יישום הטכנולוגיות החדשניות והיעילות ביותר בשוק.

חומרי הגלם התרמופלסטיים של חברת קובסטרו (Covestro) בעלי עמידות סביבתית גבוהה, חוזק מכאני וקלות משקל. אלו מאפשרים חופש תכנוני ועיצובי לייצור רכיבים בעלי עובי דופן נמוך במיוחד. מגוון תוספים למוצרים אלו, כמו סיבי זכוכית ומינרלים, מספקים תכונות שונות למוצרים הסופיים כמו עיכוב בעירה, הגנה מפני קרינה, שיפור חליצה, ועוד.

קובסטרו פעילה מאוד גם בתחום חומרי גלם לציפויים פוליאוריתנים ומציעה דיספרסיות פוליאוריתן ייעודיות בעלות תכונות ייחודיות אשר מגנות על רכיבים שבמערכות אנרגיית רוח ובפאנלים סולריים. החומרים הייחודים אותם אנו משווקים מקנים הידבקות טובה למצע, עמידות גבוהה בפני איתני הטבע והגנה על הברק והצבע או שקיפות המוצר הסופי לאורך זמן.

בנוסף, אנו מציעים גם את מוצרי חברת בונד למיניטס (Bond Laminates) אשר נרכשה על ידי חברת לנקסס (LANXESS). לחברה יריעות מרוכבות המשולבות בייצור הכנפיים של טורבינות רוח ומקנות להן חוזק וקשיחות תוך שמירה על משקל מינימלי. כמו כן, יריעות אלו מיושמות בייצור חלקי רכב ותורמות להורדת משקל וחיסכון באנרגיה.

לבסוף, אנו מייצגים את חברת מומנטיב (Momentive) אשר מציעה דבקים סיליקונים המאפשרים הדבקת חלקים מחומרים שונים לשנים רבות ללא צורך בתחזוקה שוטפת.

אנשינו מעניקים ייעוץ ותמיכה לגבי חומרים, מוצרים וטכנולוגיות עבור צוותי פיתוח החל משלב המעבדה, דרך הפיילוט, ועד לייצור מסחרי. מחפשים חומר או מוצר כלשהו? אנחנו כאן כדי לעזור, צרו קשר ונדאג לסייע.

  • בואו ניצור משהו יחד. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

   • נשמח לסייע. כתבו לנו מהו המוצר, הכמות ומועד האספקה בו אתם מעוניינים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

    • ספקינו ואנחנו כאן לשירותכם, נעשה את כל המאמצים לעזור. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

     • Good Elements Create Excellent Partnerships - השאירו פרטים ונשמח לשוחח:

      • כתבו לנו לגבי שאלות או בקשות אחרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

      מוצרים נבחרים

      Loading...
      סגור