חקלאות

ענף החקלאות מהווה את הבסיס הקריטי של שרשרת אספקת המזון. מעבר לחשיבותו הברורה לחיינו, קיימת חשיבות מיוחדת לחקלאות ישראלית המאפשרת לנו גישה בלתי תלויה ועצמאית לתוצרת חקלאית מקומית, ומשמשת כיצואנית של תוצרת חקלאית איכותית כחול לבן.

החקלאי הישראלי מתמודד בשנים האחרונות עם אתגרים רבים, מהשפעות שינויי מזג אוויר על גידולים, הופעת פגעים חדשים ומגבלות בייצוא לשווקים שונים, ועד עליית מחירי התשומות (עובדים זרים, מים, ועוד), התמודדות עם טרור חקלאי וייבוא תוצרת חקלאית זרה.

לידור אלמנטס פועלת לאספקת מוצרים ופתרונות חדשניים, איכותיים וידידותיים לסביבה המסייעים לחקלאים בהתמודדות עם חלק מאתגרים אלו באמצעות שיפור האיכות והתפוקה של גידוליהם. אנחנו יודעים לתמוך את החקלאי עם מגוון חומרי הדברה לחקלאות המתאימים להדברה קונבנציונלית, הדברה משולבת והדברה ביולוגית.

אנו מציעים סל מוצרים חדשני ואיכותי, רובו מבוסס על חומרים אתיים של באייר (Bayer), אחת מחברות האגרוכימיה הגדולות בעולם. בנוסף, אנשינו עוקבים באופן קבוע אחר הפיתוחים האחרונים בתחום ודואגים לכך שמוצרים מתקדמים של חברות פורצות דרך נוספות בתחומי ההדברה הביולוגית, ביוסטימולנטים ועוד יהיו בהישג ידם של החקלאים המקומיים. על מנת לענות על צרכי השוק בצורה טובה ביותר, אנו מספקים גם תכשירים גנריים ומוצרים נלווים לשיפור הגידול.

צוות האגרונומים שלנו בעל ניסיון רב שנים בפיתוח ורישוי מוצרים בארץ, באבחון פגעים והתאמת פתרונות לטיפול ושיפור היבול. פנו אלינו לייעוץ, נשמח לסייע לכם להפיק את המיטב מגידוליכם.

  • בואו ניצור משהו יחד. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

   • צוות האגרונומים שלנו פרוס ברחבי הארץ וישמח לסייע. בנוסף, ניתן לנסות לזהות פגעים או מזיקים באמצעות מדריך מוצרי הגנת הצומח שלנו, או שלחו לנו תמונה של הפגע/מזיק ונחזור אליכם עם פתרון בהקדם:

    • ספקינו ואנחנו כאן לשירותכם, נעשה את כל המאמצים לעזור. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

     • Good Elements Create Excellent Partnerships - השאירו פרטים ונשמח לשוחח:

      • כתבו לנו לגבי שאלות או בקשות אחרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

      מוצרים נבחרים

      Loading...
      סגור

      לא מזהים את הפגע? נסו לזהות באמצעות מדריך הפגעים שלנו

      מינון מומלץ:

      הערה :

      על המשתמש במידע ו/או המוצר חלה החובה לבדוק התאמתם לצרכיו. השימוש במכשיר הוא אך ורק עפ”י התווית העדכנית על גבי המוצר.

      לחצו הוספה למועדפים עבור גישה מהירה למדריך המוצרים.

      מחשבון יישום מוצרים

      עבור מעל 100 ליטר לדונם יש להשתמש באחוז מינון

      מינון:

      סה"כ מיכלים

      כמות מיכלים

      סה"כ נפח מים (ל')

      נפח מים למיכל (ל')

      סה"כ כמות מוצר (ק"ג/ל')

      כמות מוצר למיכל (ק"ג/ל')