אזליס מחזקת את נוכחותה בישראל באמצעות רכישת לידור אלמנטס

כפי שאנו נוהגים לומר, אלמנטים טובים יוצרים שותפויות מצוינות - חברת אזליס מדווחת על רכישת לידור אלמנטס

אזליס מחזקת את נוכחותה בישראל באמצעות רכישת לידור אלמנטס

אזליס, נותנת שירותים גלובאלית מובילה בתחום כימיקלים מיוחדים ורכיבי מזון, מודיעה כי היא חתמה על הסכם לרכישת 100% מניות לידור אלמנטס, אחת ממפיצות הכימיקלים המיוחדים המובילות בישראל בתחום הגנת הצומח, חומרים תעשייתיים, טיפוח ותזונה.

הרכישה מרחיבה את טביעת הרגל של אזליס בישראל ומבססת את פריסתה באיזור בהמשך לרכישת אורוקיה ב-2020. מאות המוצרים בפורטפוליו לידור אלמנטס יחזקו משמעותית את שרשרת הערך הרוחבית של אזליס בשווקי החקלאות והפתרונות סביבתיים, כמו כן החומרים המתקדמים והתוספים.

לידור אלמנטס נוסדה בשנת 1970 על-ידי צבי לידור ומנוהלת כיום על-ידי בנו וביתו, עמי לידור וורד לידור-מרי. בעוד מטה החברה ממוקם ברמת השרון, פרבר של תל אביב, החברה בעלת מרכז לוגיסטי ומעבדה בבית שמש שבדרום המדינה. באמצעות רכישה זו, אזליס מחזקת משמעותית את נוכחותה ומומחיותה עם צוות של 90 עובדים, כולל 35 מומחי מכירות טכניים, המשרתים מעל 400 לקוחות בישראל, מתוכם היצרניות והקמעונאים המובילים בארץ.

עמי לידור, מנכ"ל לידור אלמנטס:

"אנו שמחים להצטרף לקבוצת אזליס ולהביא לשותפות החדשה מעל ל-50 שנות מצוינות בשוק הישראלי אותן נמנף להצלחה עתידית. הגישה שנקבל ליכולות הטכניות והדיגיטליות של אזליס יאפשרו לנו להמשיך לפתח ולקדם פתרונות חדשניים וברי-קיימא עבור לקוחותינו. הצטרפותנו למשפחת אזליס פותחת הזדמנויות סינרגיה רבות עימן נשרת את לקוחותינו וספקינו טוב יותר, ובזכותן נגיע לאופקים חדשים."

אנה ברטונה, מנכ"לית איזור EMEA באזליס:

"הרכישה של לידור אלמנטס היא הזדמנות מעולה לאזליס לחזק את נוכחותה בישראל בשווקים המשותפים לנו – חקלאות, חומרים תעשייתיים וטיפוח אישי. הרכישה לא רק תספק לנו הזדמנויות עסקיות רבות בתחומי הגנת הצומח, פולימרים, טיפוח ותזונה, אלא גם תחזק את יחסינו עם ספקינו מזה שנים רבות באיזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA)."

 

נוסח ההודעה באנגלית

מדריך הגנת הצומח