מציאת החומר, המוצר או הטכנולוגיות המתאימה ביותר עבורכם

החשיבות של בחירת הפתרון הנכון ואספקה אמינה שלו עצומה – היא יכולה להיות ההבדל בין הצלחת המוצר לכישלונו. מזה עשרות שנים, לידור אלמנטס מלווה חברות ישראליות בחיפוש, התאמה ואספקה של חומרי גלם, כימיקלים ומוצרים ליישומים שונים בתעשייה, ומהווה גורם מכריע בהצלחתם.

מציאת החומר, המוצר או הטכנולוגיות המתאימה ביותר עבורכם

התחרות על הלקוח נמדדת בעיקרה באיכות המוצר ויעילות תהליך הייצור, לכן החשיבות של בחירת החומר, המוצר או הטכנולוגיה הנכונה לשילוב במוצר הסופי או שימוש בתהליך הייצור היא קריטית ובעלת משמעויות רחבות.

אבל לא קל למצוא את הפתרון הנכון. בין אם מדובר בחומר גלם, כימיקל מיוחד או מוצר מוגמר, התהליך ארוך ומורכב. עוד בשלב חיפוש, קל ללכת לאיבוד בכמויות המידע הזמין כיום והמגוון העצום שמציעות אלפי יצרניות מרחבי העולם. לאחר מכן, נדרש לאסוף מידע על הפתרונות הפוטנציאלים וביצוע השוואה יסודית אשר לוקחת בחשבון משתנים רבים כמו מאפייני הפתרון, התאמתו לתהליך הייצור ו/או הלקוח, בטיחות, איכות ומחיר. הבחירה בפתרון אינה סוף התהליך – כעת יש להתחיל בהתקשרות עם הספק, לבצע בדיקות נאותות ולפתוח במשא ומתן על תנאי אספקה ותשלום. לבסוף, יש לקוות כי החומר או המוצר יגיעו בצורה תקינה ואמינה בזמן ובעקביות.

אנחנו כאן כדי לפשט. אנו מאמינים שיש חשיבות גדולה לכך שלקוחותינו יתמקדו בעיסוקם וישקיעו את יכולותיהם וזמנם בתחום הליבה שלהם. המומחיות שלנו היא למצוא עבורכם את הפתרונות המתאימים ביותר, לטפל בכל הדרישות הנלוות לתהליך, ולספק את החומר, המוצר או הטכנולוגיה בצורה מקצועית ובמועד המבוקש. מאז הקמת החברה בשנת 1970, אנו לומדים, בודקים, מסננים ומנגישים ללקוחותינו מידע, המלצות להתלבטויותיהם ותשובות לשאלותיהם. אנחנו יודעים לעשות סדר, להפריד עיקר מטפל ולהחזיר לכם את השליטה על התהליך.

אנו עושים זאת בהצלחה בראש ובראשונה בזכות אנשינו. יכולותיהם המעולות, מומחיותם בעולמות התוכן הרלוונטיים וניסיונם ארוך השנים הוביל לאינספור סיפורי הצלחה בשוק המקומי והגלובלי. זו גם הסיבה שעשרות יצרניות בינלאומיות, מהמובילות בתחומן בעולם, בחרו בנו כנציגיהן בישראל. זכות זו מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות חדשניים ואיכותיים ביותר אשר משפרים יעילות תהליכים ומוצרים ומסייעים לעתיד בר-קיימא.

עם השנים הרחבנו את הערך המוסף אותו אנו מספקים. מעבר לידע מקצועי, תמיכה טכנית ומומחיות לוגיסטית, כיום אנו מחזיקים בשרשרת אספקה פנימית המאפשרת לנו לשרת את לקוחותינו בגמישות, יעילות ואמינות גבוהה. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייצור פורמולציות, אריזה ואחסון באמצעות חברת האחות שלנו, ליעד אגרו.

כל אלו מקנים ללקוחותינו את היתרון הנוסף, לעיתים המכריע, בדרך להצלחתם.

נשמח לשוחח איך נוכל לסייע לכם.

סגור