לידור אלמנטס התקבלה כחברה בהתאחדות מפיצי הכימיקלים האירופאית (Fecc)

התאחדות מפיצי הכימיקלים האירופאית אישרה את לידור אלמנטס כחברה בארגון המונה מעל 1,600 חברות מתחומי הכימיקלים. לידור אלמנטס היא הנציגה הישראלית היחידה בהתאחדות אשר מטרתה היא לקדם חדשנות וקיימות בשרשרת האספקה העולמית.

לידור אלמנטס התקבלה כחברה בהתאחדות מפיצי הכימיקלים האירופאית (Fecc)

התאחדות מפיצי הכימיקלים האירופאית (Fecc – European Association of Chemical Distributors) הודיעה היום שחבר המנהלים והאספה הכללית של הארגון אישרו את החברה כ-Associate Member. לידור אלמנטס מצטרפת בהחלטה זו למעל 1,600 חברות מובילות אשר מהוות חלק מהותי בשרשרת האספקה האירופאית והעולמית. התאחדות מפיצי הכימיקלים האירופאית מייצגת מפיצים, יצרנים ונותני שירותים בכל טווח היישומים והתעשיות הכימיות ומקדמת נושאים כמו חדשנות, קיימות, כלכלה מעגלית, אחראיות חברתית, תקנות סביבתיות ורגולטוריות, בטיחות ועוד.

לידור אלמנטס מודה להתאחדות על שילובה בארגון וגאה להוות החברה הישראלית היחידה בו. החברה שואפת לקדם קשרי מסחר עם גורמים בהתאחדות כחלק ממטרתה ליישם בתעשייה הישראלית את החומרים, המוצרים והטכנולוגיות המתקדמות בעולם. בנוסף, לידור אלמנטס תנצל את הידע והכלים שמציעה התאחדות מפיצי הכימיקלים האירופאית כדי להמשיך ולהוביל בנושאי איכות, בטיחות ושירות בתעשייה בארץ.

הודעה רשמית: https://www.fecc.org/news/warm-welcome-to-our-new-fecc-member-lidorr

אתר התאחדות מפיצי הכימיקלים האירופאית: https://www.fecc.org

מדריך הגנת הצומח