לידור אלמנטס נבחרה למפיצה הבלעדית של חברת HTBA בישראל

HealthTech BioActives - HTBA - ולידור אלמנטס ישתפו פעולה לספק את הפוליפנולים הטבעיים ונגזרות ויטמין B12 של HTBA ליצרניות המזון והמשקאות בישראל

לידור אלמנטס נבחרה למפיצה הבלעדית של חברת HTBA בישראל

כידוע בתעשיית המזון, טעם הוא המלך בתהליך פיתוח המוצר. לידור אלמנטס ממשיכה לפעול כדי ליישם בישראל את פתרונות הטעם המתקדמים בעולם וכעת מתחילה לספק את רכיביה של חברת HTBA ליצרניות המזון והמשקאות בישראל.

עם 40 שנות ניסיון בפיתוח טכנולוגיות מזון וייצור תוספים דיאטים, חומרים פעילים לתרופות ורכיבים לתזונת בעלי חיים, HTBA פיתחה סל מוצרים ייחודי של רכיבי טעם עם תכונות משתנות (Flavorings with Modifying Properties – FMP) המבוססים על פלאבונואידים (flavonoid – חומרים טבעיים המצויים בירקות, פירות ועוד) ומוגנים קניין רוחני. פתרונות הטעם של HTBA משפרים את חוויית הלעיסה, חוסמים מרירות, ממסכים טעמי עפיצות, מפחיתים טעמי לוואי ומגבירים מתיקות וטעם.

מגוון הפתרונות של HTBA, ובמיוחד מוצרי הדגל שלה – NFP01, NFP02 ו-+Citrosa, מתאימים לשימושים רבים בין אם מדובר בקונדיטוריה, אפייה, מלוחים, מוצרי חלב, תחליפי בשר וחלב ומשקאות. HTBA מספקת גם פתרונות טכנולוגיים ובריאותיים לתזונת בעלי חיים עם מוצרים איכותיים המשפרים בריאות ותפקוד, לדוגמא תוספי המזון ותערובות כמו ®Bioflavex®, Sugarex ו-®Weanex.

ראו מטה מידע נוסף על המוצרים ופנו אלינו כדי לשוחח איך ניתן לשפר את טעמי המוצרים שלכם באמצעות מוצרי HTBA.

 

HTBA Taste ingredients

 

HTBA NHDC-Sugarex
מדריך הגנת הצומח